ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16958255
nr 1695 8255
1940-/50-tal, blomdekor, 80x60
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 april 2025
kl 20:44:14
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)